Кошик
1234 відгуків
Замовлення від 500 грн. ❗️ТІЛЬКИ 100% передоплата на ФОП❗️👉Докладніше

У зв'язку з ситуацією в країні, на жаль, компанія працює в укороченому графіку. ВІВТОРОК, П'ЯТНИЦЯ та НЕДІЛЯ - НЕРОБОЧІ ДНІ

+380 (99) 780-88-24
+380 (68) 911-53-10
+380 (68) 911-53-05
+380 (99) 780-88-42
Промринок "7-й кілометр", Одеса, Україна
«Best Harvest», товари для саду та городу гуртом, інтернет-магазин
Залишити відгук

Насіння кавунів пакетовані

Гарний посівний матеріал — запорука багатого, стабільного врожаю. Кліматичні умови України ідеально підходять для вирощування кавуна, чим пояснюється високий попит на якісне насіння. Компанія BEST HARVEST реалізує пакетований посівний матеріал класу «Еліта». Це вигідне вкладення коштів, яке окупиться відмінно схожістю і високими врожайними показниками.

 

Високоврожайні насіння кавунів

 

Всі представлені в асортименті інтернет-магазину сорти ідеально підходять для вирощування в кліматичній зоні нашої країни. Насіння кавуна характеризуються чудовим потенціалом, показником чого є високий відсоток схожості.

В асортименті пакетованого посівного матеріалу категорії «Еліта» представлені ранні, середні та пізні сорти, найбільш популярними з яких є: «Херсонські вогні», «Кримсон Рубі», «Червоний солодкий», «Фермер». Завдяки високій врожайності з рослини, гарантована окупність і солідного розміру «чиста» прибуток від вирощування кавунів.

 

Пакетований посівний матеріал

 

Кожен з представлених сортів кавуна характеризується чудовими харчовими якостями. Насіння категорії «Еліта» реалізуються в пакетованому вигляді. Упаковка надійно захищає посівний матеріал від зараження грибковими та іншими інфекціями. Кожен пакет оснащений корисною інформацією про особливості сорту, рекомендованих строків сівби.

Продукція реалізується гуртом. Це вигідний товар для подальшого продажу. Завдяки діючій системі знижок, є можливість істотно зменшити закупівельну вартість. Вигідна пропозиція для всіх підприємців і організацій, які спеціалізуються на роздрібну продажу насіння.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner