Кошик
1237 відгуків
Замовлення від 500 грн. ❗️ТІЛЬКИ 100% передоплата на ФОП❗️👉Докладніше

У зв'язку з ситуацією в країні, на жаль, компанія працює в укороченому графіку. ВІВТОРОК, П'ЯТНИЦЯ та НЕДІЛЯ - НЕРОБОЧІ ДНІ

+380 (99) 780-88-24
+380 (68) 911-53-10
+380 (68) 911-53-05
+380 (99) 780-88-42
Промринок "7-й кілометр", Одеса, Україна
«Best Harvest», товари для саду та городу гуртом, інтернет-магазин
Залишити відгук

Біопрепарати для вигрібних ям і водойм

З допомогою прогресивних біопрепаратів побутові відходи, стоки можна перетворити в поливальний засіб і навіть в добриво. Це відмінне рішення для обслуговування септиків, туалетів, також штучних водойм, ставків. За допомогою активних мікроорганізмів стоки перетворюються в прозору безбарвну рідину, яка не має запаху. Це дозволить без проблем підтримувати виняткову чистоту санвузлів.

 

Препарати для вигрібних ям і водойм

 

Ще один аргумент на користь застосування біологічних засобів для водойм, вигрібних ям — можливість розрідження донних опадів. Це допоможе запобігти замулювання штучно створених ставків, фонтанів. Биоактиваторы захищають від виникнення неприємного запаху, що підвищує комфорт перебування біля водойм.

Іншими перевагами біопрепаратів є:

  • пролонговану дію;
  • стабільність роботи в умовах температурних перепадів;
  • взаємодія з сложноразлагаемыми речовинами.

Головними перевагою біоактиватор для септиків і туалетів є здатність перетворювати фекалії та інші компоненти в удобряющие речовини. Це робить кінцевий результат дії препаратів придатним для подальшого застосування.

 

Ефективні біопрепарати для септиків, туалетів

 

Склади досить прості в застосуванні. Їх можна засипати безпосередньо у вигрібну яму або прямо в унітаз, промивання великою кількістю води. Останній варіант актуальний, якщо мова йде про каналізації без централізованого відведення стоків.

Підтримуючи чистоту вигрібних ям, можна усунути ряд проблем з експлуатацією локальних каналізаційних систем. Інтернет-магазин пропонує дієві ефективні біопрепарати для септиків, туалетів за найнижчими цінами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner