Кошик
1237 відгуків
Замовлення від 500 грн. ❗️ТІЛЬКИ 100% передоплата на ФОП❗️👉Докладніше

У зв'язку з ситуацією в країні, на жаль, компанія працює в укороченому графіку. ВІВТОРОК, П'ЯТНИЦЯ та НЕДІЛЯ - НЕРОБОЧІ ДНІ

+380 (99) 780-88-24
+380 (68) 911-53-10
+380 (68) 911-53-05
+380 (99) 780-88-42
Промринок "7-й кілометр", Одеса, Україна
«Best Harvest», товари для саду та городу гуртом, інтернет-магазин
Залишити відгук

Добрива та біопрепарати

На жаль, наш ґрунт і атмосфера містять не всі необхідні для здорового врожаю мікро- та макроелементи, тому важливу роль у процесі вирощування рослин на городі, фермі чи цілому агрокомплексі відіграють добрива та різноманітні біопрепарати. Клієнти інтернет-магазину Best Harvest мають можливість придбати мінеральні та органічні добрива, мікродобрива, а також біопрепарати для водоймищ і вигрібних ям від найкращих виробників з України та країн Євросоюзу.

 

Мінеральні та органічні добрива, мікродобрива

 

Даний розділ нашої сільськогосподарської продукції включає в себе:

  • мінеральні добрива;
  • мікродобрива;
  • органічні добрива;
  • засоби для догляду за рослинами;
  • біопрепарати (біопестициди).

Використання даних речовин дозволить вам підвищити продуктивність врожаю, забезпечити повноцінне харчування рослин усіма необхідними для їх зростання елементами, підвищити опірність захворюванням і впоратися з шкідниками. Наші мікродобрива та інші речовини відрізняються високою ефективністю, екологічністю і сумісністю з різними сільськогосподарськими хімікатами.

 

Якісні добрива і біопрепарати для успішного врожаю

 

Ми реалізуємо органічні і мінеральні добрива, а також інші біопрепарати тільки оптом, сума мінімального замовлення перевищує 500 грн. Приймаємо замовлення цілодобово онлайн і по телефону. З нашою допомогою ви легко досягнете чудового врожаю здорових рослин і істотно збільшите економічну ефективність сільськогосподарського підприємства. Відправляємо замовлення по всій Україні протягом декількох днів, залежно від завантаженості.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner