Кошик
1234 відгуків
Замовлення від 500 грн. ❗️ТІЛЬКИ 100% передоплата на ФОП❗️👉Докладніше

У зв'язку з ситуацією в країні, на жаль, компанія працює в укороченому графіку. ВІВТОРОК, П'ЯТНИЦЯ та НЕДІЛЯ - НЕРОБОЧІ ДНІ

+380 (99) 780-88-24
+380 (68) 911-53-10
+380 (68) 911-53-05
+380 (99) 780-88-42
Промринок "7-й кілометр", Одеса, Україна
«Best Harvest», товари для саду та городу гуртом, інтернет-магазин
Залишити відгук

Товари для розсади

Вирощування розсади при наявності сучасних спеціалізованих товарів є менш важким, ніж кілька десятиліть тому. Зручні касети, готові горщики, збалансований за складом грунт дозволяють досягти чудових результатів, витративши мінімум сил і часу.

Великою перевагою товарів даної категорії також є доступна ціна. Незалежно від масштабів намічених робіт, помірні фінансові вкладення окупляться міцною перспективною розсадою.

 

Касети, горщики для розсади

 

Вигідним вкладенням коштів є покупка касет з ПВХ. Комплекти на різну кількість клітинок можна використовувати кілька сезонів поспіль, істотно заощадивши витрати на вирощування власної розсади.

Касети можна розділяти на окремі групи комірок. Коренева система кожного паростка буде сформована правильно. Відведення зайвої вологи здійснюється з допомогою дренажних отворів. Завдяки естетичному зовнішньому вигляду, касети не псують інтер'єр міської квартири, компактно розміщуючись на підвіконнях або інших поверхнях.

Ще більш зручні торф'яні горщики, які висаджуються разом з розсадою. Ємності розкладаються протягом 30 днів, додатково збагачуючи рослина корисними мікроелементами.

 

Грунт, кокосовий торф та інші товари

 

Застосовуючи спеціальний або універсальний грунт, а також кокосові брикети, можна створити чудові умови для розкриття потенціалу культури. Це допоможе досягти бажаних врожайних показників.

Универсальный грунт и торфяные горшки могут быть использованы для многих сельскохозяйственных культур, возделывание которых предполагает выращивание рассады. В интернет-магазине представлен большой выбор специализированных товаров по самым выгодным ценам.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner