Кошик
1237 відгуків
Замовлення від 500 грн. ❗️ТІЛЬКИ 100% передоплата на ФОП❗️👉Докладніше

У зв'язку з ситуацією в країні, на жаль, компанія працює в укороченому графіку. ВІВТОРОК, П'ЯТНИЦЯ та НЕДІЛЯ - НЕРОБОЧІ ДНІ

+380 (99) 780-88-24
+380 (68) 911-53-10
+380 (68) 911-53-05
+380 (99) 780-88-42
Промринок "7-й кілометр", Одеса, Україна
«Best Harvest», товари для саду та городу гуртом, інтернет-магазин
Залишити відгук

Теплиці, парники

Теплиці та парники - це спеціальні конструкції, які призначені для створення найкращих умов для росту та розвитку сільськогосподарських культур і декоративних рослин. Вони забезпечують захист від стресів, які виникають через несприятливі погодні умови, зберігають тепло і підтримують необхідну вологість повітря.

Теплиці зазвичай мають жорсткий каркас із металу або дерева, вкритий прозорим матеріалом, таким як полікарбонат або плівка.

Парники, найчастіше, простіші конструкції з використанням дуг з металевих або пластикових труб і в основному вкриті прозорим матеріалом або агроволокном.

Для чого їх використовують?

Основне призначення теплиць і парників - створення необхідних для вирощування рослин умов. Це може бути як навесні і влітку, коли потрібно прискорити ріст і врожайність, так і в осінньо-зимовий період, щоб захистити рослини від холоду, морозів і вітру. Використовуються для вирощування овочів, ягід, квітів та інших культур незалежно від сезону.

Переваги застосування теплиць і парничків для вирощування овочів, декоративних рослин або квітів:

  • Подовжує сезон вирощування, що дає змогу отримувати врожай довше.
  • Захист від несприятливих погодних умов, таких як град, дощ або вітер.
  • Дають змогу легко контролювати і створювати необхідні умови (вологість, температура тощо) для росту, що позитивно позначається на здоров'ї рослин і підсумковій якості одержуваної продукції.

Теплиці та парники є практично незамінним засобом для успішного та ефективного рослинництва на вашій садовій ділянці. Вони не тільки забезпечують захист і комфорт для рослин, а й дають змогу садівникам отримувати багаті врожаї навіть у несприятливих кліматичних умовах.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner