Кошик
1234 відгуків
Замовлення від 500 грн. ❗️ТІЛЬКИ 100% передоплата на ФОП❗️👉Докладніше

У зв'язку з ситуацією в країні, на жаль, компанія працює в укороченому графіку. ВІВТОРОК, П'ЯТНИЦЯ та НЕДІЛЯ - НЕРОБОЧІ ДНІ

+380 (99) 780-88-24
+380 (68) 911-53-10
+380 (68) 911-53-05
+380 (99) 780-88-42
Промринок "7-й кілометр", Одеса, Україна
«Best Harvest», товари для саду та городу гуртом, інтернет-магазин
Залишити відгук

Біологічні препарати ТМ "Биохелат"

Для забезпечення високої врожайності і якості сільськогосподарських продуктів важливо застосовувати добрива с точно збалансованим співвідношенням усіх елементів живлення. Для ефективного засвоєння елементів живлення повинні вводитися в активній формі. Багаточисельними дослідниками встановлено, що найбільш активні мікроелементи у формі комплексонатів (хелатів мікроелементів).

Науково-виробниче підприємство "Біолабтехнологія" пропонує широкий спектр полихелатных мікродобрив нового покоління "Биохелат" для передпосівної обробки насіння, позакореневого та кореневого підживлення посівів сільськогосподарських культур. Екологічно чисті високоефективні мікродобрива містить всі необхідні мікроелементи Fe, Mn, Zn, B, Cu, Co, Mo, J в легко доступній формі і активатор, який покращує засвоєння Азоту(N), Фосфору(P), Калій(K), Магнію(Mg).

Хелатирующие агенти ОЕДФ і ЕDDНА забезпечують поліпшене поглинання мікроелементів позакореневого і кореневою системою рослин порівняно з попередніми поколіннями хелатних мікродобрив. "Биохелат" містить Бор(B) і Молібден(Mo) в комплексній зв'язку (комплексонати). Стійкість комплексонатів мікроелементів від 3,5 – 10,0 од. рН, дозволяє успішно застосовувати їх на карбонатних ґрунтах півдня України, де більше всього рослини хворіють хлорозами.

Використання мікродобрив подібного виду є одним з основних елементів сучасної інтенсивної технології вирощування сільськогосподарських культур і широко застосовується у світовій практиці.

"Биохелат" дозволяє компенсувати безповоротні втрати мікроелементів, що виносяться з ґрунту рослинами, підвищити холодостійкість та посухостійкість рослин. Застосовується цілеспрямовано для поліпшення процесів дозрівання, підвищення кількісних і якісних показників врожайності. Покращує забарвлення, текстуру і смак плодів, підвищує їх лежкість і транспортабельність.

"Биохелат" – це гарантоване підвищення врожайності всіх культур на 10-30% при одночасному підвищенні якості і товарного виду кінцевої продукції. Крім того, застосування "Биохелат" підвищує ефективність використання основних макродобрив – азотних, калійних, фосфорних.

Недостаток микроэлементов приводит не только к снижению урожая, вызывает ряд болезней у растений, а иногда и их гибель, но и снижает качество пищи. Медициной установлено, что заболевания людей связаны с недостаточным содержанием в продуктах железа, меди, цинка, кобальта, молибдена, йода и других элементов. Микроэлементы являются активными центрами ферментов, улучшающими обмен веществ в растительных и животных организмах. Поэтому проблема снабжения растений микроэлементами имеет общебиологическое значение.

Препарат применяется как самостоятельно, так и совместно со средствами защиты растений и макроудобрениями. При применении “Биохелат” пестицидная нагрузка на растения сокращается на 30%. При отсутствии данных о параметрах совместимости препаратов поступают следующим образом: компоненты смеси в количествах, соответствующих полевым нормам расхода, перемешивают и визуально проверяют на однородность. Признаками несовместимости являются: послойное разделение рабочей жидкости, образование осадка.

Співвідношення мікроелементів в "Биохелат" збалансовано у відповідності з потребами певних сільськогосподарських культур. НВП "Біолабтехнологія" має можливість виготовлення складу під замовлення, згідно вимог замовника (з повним набором макро і мікро елементів).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner