Кошик
1234 відгуків
Замовлення від 500 грн. ❗️ТІЛЬКИ 100% передоплата на ФОП❗️👉Докладніше

У зв'язку з ситуацією в країні, на жаль, компанія працює в укороченому графіку. ВІВТОРОК, П'ЯТНИЦЯ та НЕДІЛЯ - НЕРОБОЧІ ДНІ

+380 (99) 780-88-24
+380 (68) 911-53-10
+380 (68) 911-53-05
+380 (99) 780-88-42
Промринок "7-й кілометр", Одеса, Україна
«Best Harvest», товари для саду та городу гуртом, інтернет-магазин
Залишити відгук

Кристалічні комплексні добрива

Мінеральні добрива в кристалічній формі – зручний і дешевий спосіб обробити велику територію. Комплексний склад дозволяє врахувати все, що потрібно рослинам для повноцінного розвитку. При регулярному застосуванні якісного добрива, підібраного у відповідності з потребами ваших садових культур, ви отримаєте відмінний результат. Якщо мова йде про плодових деревах або овочевих грядках, результатом буде багатий і якісний урожай. Якщо ж ви доглядаєте за квітником – ваша клумба порадує вас рясним і яскравим цвітінням.

Для комерційних квітникарів використання мінеральних добрив тим більше необхідно, підживлення дозволить прискорити зростання рожевих кущів, збільшити кількість квітконосів. Крім того, квіти, зрізані з добре доглянутих рослин, довше залишаються свіжими.

 

Добрива кристалічної форми

 

Переваги мінеральних добрив кристалічної форми:

  • висока концентрація корисних речовин;
  • довгі строки зберігання;
  • низька вартість.

Все вместе это приводит к значительной экономии средств, при полноценном уходе за садом, огородом, палисадником. Среди представленных товаров, есть комплексные составы, пригодные для регулярной обработки длинного списка растений. Кроме того, в наличии хороший выбор специальных минеральных удобрений, комплекс элементов в которых рассчитан на конкретные виды цветов или сельскохозяйственных культур. К примеру, есть комплексное удобрение для сенполии, качественный состав для роз,  удобрения для капусты, травы, винограда.

 

Минеральные комплексные удобрения

 

Пропоновані мінеральні добрива відрізняються високим рівнем засвоюваності – аж до дев'яноста семи відсотків. Крім ідеально підібраного співвідношення NPK, до складу кристалічних комплексних добрив входять різні мікроелементи, вітаміни і фітогормони. Продукція відрізняється доступною вартістю і економним витратою, вам потрібно всього 0,7 грама кристалічної маси на один літр води.

Замовляйте якісні і корисні добрива в нашому каталозі.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner