Кошик
1239 відгуків
Замовлення від 500 грн. ❗️ТІЛЬКИ 100% передоплата на ФОП❗️👉Докладніше
+380 (99) 780-88-24
+380 (68) 911-53-10
+380 (68) 911-53-05
+380 (99) 780-88-42
Промринок "7-й кілометр", Одеса, Україна
«Best Harvest», товари для саду та городу гуртом, інтернет-магазин
Залишити відгук

Умови замовлення та оплати

Мінімальне сумарне замовлення повинно становити не менше 500 грн.

Які види оплати можливі?

  • Оплата на картку ФОП або на розрахунковий рахунок ФОП - після повного погодження замовлення з менеджером, Вам буде відправлено смс-повідомлення або повідомлення у Вайбер/Телеграм від "BESTHARVEST" з реквізитами та сумою до оплати. У повідомленні зазначається загальна вартість Вашого замовлення БЕЗ УРАХУВАННЯ комісії банку, величезне прохання враховувати її (комісію) при оплаті.
  • Оплата при отримані (ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕННО) - оплата за товар безпосередньо у відділеннях кур'єрських служб. 
  • Готівка - оплата за товар безпосередньо в магазині або при вивезенні замовлення до Вашої машини в межах ринку "7 км".

Причини скасування Вашого замовлення:

  1. Менеджер не може до Вас додзвонитися протягом 3 робочих днів. (Вказали невірний номер телефону, ніхто не відповідає на дзвінки, номер телефону знаходиться поза мережі, тощо)
  2. Не надійшла оплата. При отриманні повідомлення з реквізитами для оплати, автоматично товар резервується під замовлення. Якщо протягом 3 днів оплата не надійшла - товар знімається з резерву і замовлення анулюється. (Якщо Ви розумієте, що є ймовірність того, що не встигнете оплатити протягом 3 днів, потрібно відразу сказати про це менеджеру, щоб він міг збільшити терміни резерву товару в замовленні).

Можна додати товар до замовлення?

До вже прийнятого і підтвердженого замовлення додати не можна. Для додавання Вам потрібно сформувати нове замовлення і в коментарі написати щоб обидва або кілька замовлень об'єднали в одне.

Наразі послуга недоступна. Обов'язкова передоплата за великогабаритне або велике по вазі замовлення

За великогабаритне або велике по вазі (понад 20 кг) замовлення береться часткова передоплата, а саме 10 грн за 1 кг ваги. Наприклад: сума Вашого замовлення становить 1 500 грн при цьому його вага 30 кг за посилку необхідно буде зробити часткову передоплату в розмірі 300 грн., а інша сума в 1 200 грн піде післяплатою.

Компанія залишає за собою право вибору Клієнтів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner