Кошик
1303 відгуків
Замовлення від 500 грн. ❗️ТІЛЬКИ 100% передоплата на ФОП❗️👉Докладніше

У зв'язку з ситуацією в країні, на жаль, компанія працює в укороченому графіку. ВІВТОРОК, П'ЯТНИЦЯ та НЕДІЛЯ - НЕРОБОЧІ ДНІ

+380 (99) 780-88-42
+380 (68) 911-53-05
+380 (68) 911-53-10
+380 (99) 780-88-24
Промринок "7-й кілометр", Одеса, Україна
«Best Harvest», товари для саду та городу гуртом, інтернет-магазин
Залишити відгук
Фунгіцид Превікур Енерджі 1 л,, фото 2

Фунгіцид Превікур Енерджі 1 л,

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Фунгіцид повної системної дії з стимулюючими зростання властивостями у формі водорозчинного концентрату для захисту овочевих і баштанних культур від патогенів.

Фунгіцид повної системної дії з стимулюючими зростання властивостями у формі водорозчинного концентрату для захисту овочевих і баштанних культур від патогенів групи несправжніх борошнистих рос і кореневих гнилей
Препаративна форма: водний концентрат, що містить 607 г/л пропамокарб гідрохлорид
Механізм дії: препарат порушує біосинтез мембранних структур та інгібує проростання спор і розвиток міцелію
Переваги:
Широкий спектр активності проти збудників кореневих гнилей і пероноспорозу (Pythium spp., Phytophtora spp., Pseudoperonospora spp.);
Активність проти збудників, резистентних до інших фунгицидам;
Зміцнює механізми опірності рослини до інфекції;
Надає стимулюючу дію на укорінення, ріст і цвітіння рослин;
Короткий термін очікування (3 дні);
Можливість як ґрунтового внесення через крапельний полив або систему захисту рослин, так і обприскування вегетуючих рослин;
Тривала захисна дія;
Зручна в роботі рідка формуляція.
Фунгіцид повної системної дії з стимулюючими зростання властивостями у формі водорозчинного концентрату для захисту овочевих і баштанних культур від патогенів групи несправжніх борошнистих рос і кореневих гнилей.
пропамокарб гідрохлорид 530 г / л, фосетил алюмінію 310 г / л
водорозчинний концентрат
Пропамокарб гідрохлорид відрізняється надзвичайно високою профілактичною активністю проти несправжніх борошнистих рос і кореневих гнилей, як в умовах обробки рослин безпосередньо, так і шляхом використання через полив ґрунту, в який висаджують сьоміна або висаджена розсада. Крім безпосередньої дії на патоген, він також працює як стимулятор розвитку рослин, особливо на ранніх фазах. Ці якості роблять його незамінним у тепличному господарстві для обробки грунту і розсади багатьох овочевих і декоративних культур, а також для зміцнення розсади після її висадки в поле.
Фосетил алюминия является уникальным действующим веществом — и в смысле передвижения растением, и в качестве механизма действия.
Это одно из немногих веществ, которая способна передвигаться в обоих направлениях — акропетально и базипетально, снизу вверх и с горы вниз, к молодых побегов и молодых корней. Причем проникновение происходит мгновенно, а полное насыщение растения действующим веществом наступает в течение одного часа. Предпочтение следует отдавать профилактическом применению.
Превікур Енерджі містить Пропамокарб гідрохлорид (системна дія) з класу карбаматных фунгіцидів, і Фосетил алюмінію (абсолютна системна дія) з класу фосфорорганічних фунгіцидів (фосфонатів), які забезпечують повний системний захист, а також стимулюють ріст, розвиток та імунітет рослини. Препарат ефективний проти патогенів з класу оомицеты, що викликають кореневі гнилі (Pythium sp.) Несправжньою борошнистою росою (Pseudoperonospora sp. Peronospora sp. Та інші), а також проти раннього ураження деякими патогенами з роду Phytophthora (Ph. capsici).
ПЕРЕВАГИ
Оба компонента имеют примерно одинаковый спектр активности (оомицеты), но разные механизмы влияния. Разностороннее действие на патоген обоих компонентов приводит к существенному усилению фунгицидного эффекта.
Оба компонента, помимо непосредственной ДИИ на патоген, влияют на растение — укрепляют ее иммунитет и стимулируют развитие.
Оба компонента обеспечивают полный системную защиту (один — за счет висхиднонисхидного передвижения по растительных сосудах, другой — благодаря чрезвычайно высокой способности работать как путем контакта с растением, так и через почву, быстро проникая в корни).
В обоих компонентов на сегодня отсутствует резистентность (устойчивость) патогенов, а разные механизмы действия невозможным возникновение такой в будущем.
Гибкость применения — опрыскивания, обычный полив, капельное орошение.

Основні
Характер дії пестицидуСуцільного
Препаративна формаРозчин
Хімічний складНеорганічні
Захворювання рослиниПероноспороз, Плодова гниль
Упаковка
УпаковкаПластикова тара
Об`єм1 л
Користувальницькі характеристики
Тип впливу на організмСистемні
Кількість в ящику10 шт
  • Ціна: 630 ₴/л

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner