Кошик
1303 відгуків
Замовлення від 500 грн. ❗️ТІЛЬКИ 100% передоплата на ФОП❗️👉Докладніше

У зв'язку з ситуацією в країні, на жаль, компанія працює в укороченому графіку. ВІВТОРОК, П'ЯТНИЦЯ та НЕДІЛЯ - НЕРОБОЧІ ДНІ

+380 (99) 780-88-42
+380 (68) 911-53-05
+380 (68) 911-53-10
+380 (99) 780-88-24
Промринок "7-й кілометр", Одеса, Україна
«Best Harvest», товари для саду та городу гуртом, інтернет-магазин
Залишити відгук
Новинка
Гербіцид "Стомп" 100 мл, фото 2

Гербіцид "Стомп" 100 мл

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

"Стомп 330"

Це гербіцид, заснований на пендиметаліні, який успішно чинить потужний вплив на коріння і пагони, призводячи до пригнічення їхнього росту. Особливістю "Стомп 330" є його вторинний ефект на пагони, завдяки транслокації гербіциду від кореня до паростка.

Діюча речовина: 330 г/л пендиметалін

Застосування "Стомп 330" призводить до ефективного пригнічення однодольних і дводольних рослин. У разі внесення в ґрунт, гербіцид проявляє підвищену активність проти однодольних рослин, проте ефективність проти дводольних знижується через різне розташування чутливих меристем.

"Стомп 330" також ефективний при післясходовому застосуванні, особливо на однорічних злакових бур'янах і широколистих бур'янах на ранніх стадіях розвитку.

Вибірковість застосування гербіциду залежить від типу сільськогосподарських культур. Метод передпосівного внесення із загортанням у ґрунт забезпечує фізіологічну вибірковість. Важливо дотримуватися рекомендацій щодо глибини загортання, щоб уникнути фітотоксичності.

Післясходове внесення рекомендується для різних культур, включно з цибулею, морквою та петрушкою. Гербіцид "Стомп 330" має низьку випаровуваність і водорозчинність, що забезпечує його стійкість і довгостроковий вплив у ґрунті.

Досходове внесення "Стомп 330" знаходить застосування на посівах цибулі. Рекомендується внести гербіцид відразу після посіву або протягом 5 днів після нього, переважно перед очікуваними дощами.

Допосівне внесення може бути застосовано для культур з фізіологічною стійкістю. Рослинні залишки і бур'яни повинні бути закладені до обробки гербіцидом.

Рекомендації та норми витрати гербіциду

Культура Норма витрати мл на 1 сотку Терміни застосування Спектр дії Кратність обробок
Петрушка коренева 25-45 мл обприскування ґрунту протягом 2-3 днів після посіву (до сходів культури) однорічні злакові та дводольні бур'яни 1
Кукурудза, соняшник 30-60 мл обприскування ґрунту до появи сходів культури
Картопля 50 мл обприскування ґрунту після останнього підгортання до появи сходів культури
Соя 25-45 мл обприскування ґрунту до появи сходів культури
Морква 25-45 мл обприскування ґрунту до появи сходів культури
Цибуля-ріпка 25-45 мл обприскування ґрунту до появи сходів культури
Часник, капуста (розсадна) 25-45 мл обприскування ґрунту до появи сходів культури або до висадки розсади
Томати (розсада) 50 мл обприскування ґрунту до висадки розсади
Горох 25-45 мл обприскування ґрунту до появи сходів культури

Гербіцид "Стомп 330" - ефективний захист для овочів

Картопля:
Оптимальний час обробки "Стомп 330" картоплі - після останнього нарізування борозен перед появою сходів. За крутих гребенів рекомендується вирівняти їх бороною перед обробкою, щоб уникнути змиву гербіциду дощами або вітром. Культивацію після застосування "Стомп 330" не рекомендується. Досходове внесення ефективне за достатньої вологості протягом 7 днів після обробки. Гербіцид успішно пригнічує безліч однорічних бур'янів, характерних для посадок картоплі. При сильному засміченні стійкими до "Стомп 330" бур'янами, рекомендується використовувати бакові суміші.

Цибуля:
Завдяки тривалій стійкості, "Стомп 330" ідеально підходить для боротьби з бур'янами на посівах цибулі. Він може застосовуватися на цибулі-сівці та ріпчастій цибулі. Селективність при передсходовому внесенні залежить від глибини посіву. Важливо підтримувати однорідну глибину посіву в 3 см і уникати обробки піщаних ґрунтів із низьким вмістом органічної речовини. Сильні дощі після застосування можуть спричинити змив гербіциду, тому рекомендується уникати їх.

Овочі:
Для овочів, що висаджуються у вигляді розсади, "Стомп 330" пропонує ефективний захист. Дозування варіюється залежно від вмісту органічної речовини та текстури ґрунту. Рекомендується забезпечувати чисте поле перед висадкою розсади, щоб створити сприятливі умови для нормального розвитку рослин.

Основні
Характер дії пестицидуВиборчого
Тип впливу на організмСистемні
Препаративна формаКонцентрат емульсії
Хімічний складНеорганічні
Вміст діючої речовини330 г/л пендиметалін
Країна виробникУкраїна
Упаковка
УпаковкаПластикова тара
Об`єм0.1 л
Зберігання
Термін зберігання60 міс
Максимальна температура зберігання30 град.
Додаткова інформація
Кількість в ящику50 шт
  • Ціна: 93 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner