Корзина
665 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Общий заказ от 500 грнПодробнее
+380689115305
+380997808842
+380689115310
УкраинаОдесская областьОдессапромрынок "7-й километр"
«Best Harvest», товары для сада и огорода оптом, интернет-магазин
Оставить отзыв
Багира зерно от крыс и мышей 100 г, оригинал, фото 2
Багира зерно от крыс и мышей 100 г, оригинал, фото 2

Багира зерно от крыс и мышей 100 г, оригинал

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Отзывы о товаре

БАГІРА®

Готові отруйно принадні приманки для знищення мишовидних  гризунів в житлових, промислових та нежилих приміщеннях, на присадибних ділянках та сільськогосподарських угіддях.

 •  зручний препарат готовий до застосування;
 •  не потребує попереднього підгодовування гризунів;
 •  відмінно поїдається шкідниками, завдяки харчовій основі з натуральних компонентів;
 •  гризуни після поїдання принади поводять себе природно (адекватно), не викликаючи підозри у сородичів;
 •  препаративні форми (зернова суміш, парафінові брикети) зручні для застосування у вологих місцях;
 •  мінімальна можливість прямого контакту людини з принадою;
 •  загибель гризунів настає через 3–5 діб після поїдання принади;
 •  ефективність дії до 100%;
 •  тривалий термін зберігання.
 
 
 
 

Діюча речовина: бромадіолон, 0,005%.
Препаративна форма: зернова суміш./ парафіновані брикети

Форма принади Об'єкт обробки Норма витрати
Парафінові брикети  
 • Закриті приміщення
1-2 брикети на підложку
 • Присадібні ділянки
1-2 брикети в кожну нірку
Зернова суміш  
 • Закриті приміщення
20-30 г на підложку
 • Присадібні ділянки
20 г в кожну нірку

Рекомендації щодо застосування. У закритих приміщеннях приманки кладуть у кількості 2-3 брикету/20-30 г на одну підкладку з поліетилену або картону, які розміщують у місцях найбільшого заселення гризунами, але недоступних для дітей, домашніх тварин і птахів, на відстані 3-15 метрів один від одного, в залежності від чисельності та виду гризунів. Повторне застосування принади через 5-7 днів. Припинити розкладання приманки, коли вона скрізь залишається недоторканою гризунами. На присадибних ділянках 2-3 брикети/пакети/20 г закладають в кожну нору, присипають вхід грунтом. Норма витрати в сільському господарстві 1,5-2,5 кг/га. Повторне застосування принади при поява нової популяції гризунів.

Особливості застосування: БАГІРА вже готовий до застосування родентицид і не потребує будь-якого розведення. Для досягнення максимальної ефективності препарату, необхідно напередодні його розкладки досліджувати всю територію з метою визначення кращих точок розміщення принад - місць укриття і місць харчування гризунів - шкідників, їх ходів і нір у підлозі, стінах, фундаменті і купах сміття, а також джерел води, що особливо важливо для боротьби з пацюками. По можливості всі місця для розкладок приманок повинні бути недоступні для дітей, а також птахів і тварин, у тому числі і домашніх. Всі приманки слід прикрити, щоб унеможливити доступ до них тварин і птахів. Цей захід також підвищує ефективність препарату, так як гризуни відчувають себе в більшій безпеці під укриттями. Для цих цілей можна використовувати дренажні труби, притулені до стіни дошки або спеціальні принадливі ящики. Для знищення щурів, точки розміщення приманок зазвичай розташовують на відстань 3-15 м, а при сильній заселеності гризунами - їх скорочують до 3 м. При цьому важливо впорядкувати приманки для гризунів від місць, де вони живуть, в місцях годування і джерел води. Знищення мишей є більш важким, так як режим їх харчування більш безладний і вони не потребують споживання води. Тому визначення місця їх харчування, де в основному слід розміщувати приманки, має важливе значення. Причому відстань між приманками в цих випадках становить до 2 м.

Норма витрати і рекомендації: У польових умовах при боротьбі з полівками, приманки розкладають восени після збирання врожаю або навесні, в період дефіциту природної їжі для гризунів. Приманки розкладають з розрахунку 1,5 - 2,5 кг/га по одному-два брикети/20 г в нору з інтервалом приблизно 10 - 15 м, приманки поновлюють через 7 - 10 днів, до повного знищення гризунів. У саду приманки розкладають навколо кожного дерева з розрахунку один брикет/10 г. Пошкоджені приманки поновлюють 2 - 3 рази, також з інтервалом 7 - 10 днів.

УВАГА ! Приманку розкладають за допомогою совка, пінцета або рукою, захищеною гумовою рукавичкою. Не використовувати столовий посуд! Заборонено торкатися голими руками згідно умов безпеки і в зв'язку з можливим відлякуванням гризунів людським запахом.

Упаковка:100 г, 200 г.

Основные
Производитель  Аптека садівника
Страна производительУкраина
Вид вредителяКрысы
Тип средстваЗерновая приманка
Принцип действияХимический
ПрименениеНа открытом воздухе или внутри помещения
Габаритные размеры
Вес100.0 (г)
Дополнительные характеристики
Заказ кратно20
Количество в ящике100
 • Цена: 6,20 грн.
 • Минимальный заказ: 10 шт.